GDZIE I KIEDY

Wszystkich zainteresowanych naszym interaktywnym, plenerowym widowiskiem Podróż do Betlejem, uprzejmie informujemy, że w tym sezonie świątecznym, tj. w grudniu 2023 i w styczniu 2024 spektakl nie będzie prezentowany.

Serdecznie zapraszamy na widowisko w nowej odsłonie w terminach 6-8, 13-15 grudnia 2024 roku oraz 4-6 stycznia 2025 roku

Adres: Chrześcijańskie Centrum Proem, Zakościele 80,
97-215 Inowłódz

Aby obejrzeć nasze widowisko można przyjść w wybranym dniu o dowolnej porze między godziną 16.00 a 18.00. Wszyscy, którzy w tym czasie przyjdą na pewno będą przyjęci. Dla gości, którzy przyjadą samochodami przygotowane są parkingi. Parkingi mogą być zatłoczone, prosimy zachować ostrożność i parkować tak, by jak najwięcej aut znalazło miejsce postoju.

Po rejestracji w budynku głównym będą Państwo w zorganizowanych grupach zaproszeni do sali widowiskowej na koncert Świąteczny, a w dalszej kolejności również w wyznaczonych grupach na trasę Podróży do Betlejem gdzie obejrzą Państwo najpiękniejsze sceny z biblijnej historii Bożego Narodzenia. Widowisko rozgrywa się w wielu zakątkach ośrodka więc proszę przygotować się na trwający około 50 minut spacer. Po zakończeniu będzie chwila na gorącą herbatę, okazja kupienia pamiątkowej płytki z widowiska oraz płyt z kolędami.

Wstęp na widowisko jest wolny, nie sprzedajemy biletów i nie pobieramy opłat za parkowanie samochodów i autokarów. Jednakże będziemy wdzięczni gościom za dowolną ofiarę, którą przeznaczymy na pokrycie kosztów związanych z organizacją tego przedsięwzięcia. Będzie można ją złożyć podczas widowiska przy wejściu do Betlejem kiedy to pielgrzymi, chcąc wejść przez bramę do miasta, płacą podatek (uczestnicy widowiska mogą wrzucić do skrzynki celnika swój dar),  bądź po widowisku, przy wyjściu ze stajenki ustawiona będzie specjalna skarbonka. Ofiarodawcom serdecznie dziękujemy!